BAYİLİKLER

Ar-Ge merkezinde çalışan% 50'den fazla ofis çalışanı ve satış gelirinin% 15 yatırımıyla Milesight, güçlü Ar-Ge gücüne sahiptir. Şık ve kaliteli ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. Milesight, hata oranı% 0.71'den az olan zengin üretim hatlarına sahiptir. Bu arada, biz bir ISO9001 yetkili şirketiz ve ürünlerimiz CE, FCC, LVD, RoHS, vb. Sağlıklı ve katma değerli dağıtım ağı ve verimli şirket yapısı hem Milesight hem de ortaklarına maksimum faydayı garanti eder.

Milesight

Morley IAS'ı seçerek, birinci sınıf destek ile kaliteli ürünler için köklü bir üne sahip bir şirketle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz. Morley-IAS'ın geniş ürün yelpazesi, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde oluşturma, ekleme, geliştirme seçeneği ile ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi tasarlama özgürlüğü sağlar. Kapsamlı eğitimli montajcılar ve bakım operatörleri ağımız, son kullanıcılara gereksinimlerini en iyi karşılayan servis sağlayıcıyı seçme özgürlüğü verir. Profesyonel yangın alarmı tesisatçıları için dünyanın önde gelen yangın alarm kontrol panelleri ve ilgili ekipman tasarımcılarından Morley-IAS'a hoş geldiniz. Amacımız teknik yenilikler ve yetenekli, profesyonel insanlar ile eşsiz değer sunmaktır. 

Honeywell

Fiber Optik Aydınlatma Sistemleri alanında Türkiye’nin ilk üretici Türk firması olarak 1991 yılında Antalya‘da PSL Elektronik San. ve Tic. A.Ş. kuruldu. Sektöre girişini “Profesyonel Ses ve Işık” sistemleri alanında yapan işletmemiz; 1997 yılında dekoratif “Fiber Optik Aydınlatma Uygulamaları” alanındaki çalışmalarına yoğunlaşarak 2000’li yıllarda FİBERLİ markasını yarattı. FİBERLİ, müşterilerimizin aydınlatma alanındaki taleplerine dekoratif mimari aydınlatma proje çözümlerini, sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirme ve sektöründe öncü olma vizyonuyla geliştirdiği ürün gamıyla müşterilerine sunmaktadır. FİBERLİ, 300’ün üzerindeki bireysel sermayesi olan personelleri, her zaman için müşterisine yakın olan satış ve servis ekipleriyle, Ar-Ge Merkezindeki nitelikli mühendis kadrosu ve uzman tasarım ekibiyle yurt içi ve yurt dışında 800’ün üzerinde aydınlatma projesini başarıyla sonuçlandırmıştır.

Fiberli Led Aydınlatma

NEC UNIVERGE Masaüstü telefonlar, WiFi ve DECT el cihazları ile fırsatlar dünyasına bağlanabilirsiniz! Aydınlatmalı dokunmatik ekranı ile, üzerinde yer almasını istediğiniz slayt gösterimleri ile NEC masa telefonları, işletmenizin iletişim seviyesine yeni bir stil kazandırır. Bu telefonlar, uyarlanabilir bir çok farklı özellik sayesinde esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar, aynı zamanda yatırımınızı korumanıza yardımcı olur.

Özelleştirilebilir telefonlar büyüyen işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılar

İşletmeniz büyüdükçe iletişim ihtiyaçlarınız da artar. NEC telefonlar ile kişiselleştirme ve aplikasyon desteği sayesinde işlevselliği artırabilirsiniz. Bir çok seçeneğin içinden, örneğin basit ve tek satırlı telefondan 60 satırlı konsol ilaveli telefona kadar, personelinizin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilirsiniz.

IP veya Dijital Masaüstü telefonlar

İşletmenizin iletişim sistemi ful IP veya IP ve Dijital birleşimi olması fark etmeksizin, NEC ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türden telefonu size sunar. Kullanıcı arayüzü ve telefon özellikleri aynı olduğu için her iki model de ekstra bir eğitim gerektirmeksizin kolaylıkla kullanılabilir.

NEC

  • Kesintisiz Güç Kaynakları
  • Akü Çözümleri
  • Regülatörler
  • Endüstriyel Uygulama Sistemleri
  • Enerji Koruma Prizleri
  • Universal Notebook Adaptörleri
  • Mobil Şarj Cihazları
  • Solar Enerji Çözümleri (Fotovoltaik)

TUNCMATİK

İÇ MEKAN LED EKRANLAR
Piksel aralığı, parlaklığı, modül yapısı, birleştirilme şekilleri iç mekana göre ayarlanmıştır.
 
 
DIŞ MEKAN LED EKRANLAR
Piksel aralığı, parlaklığı, modül yapısı, birleştirilme şekilleri dış mekana göre ayarlanmıştır.
 
 
KİRALIK LED EKRANLAR
Piksel aralığı, parlaklığı, modül yapısı, birleştirilme şekilleri kiralık kullanıma göre ayarlanmıştır.
 
 
GEZİCİ LED EKRANLAR
Piksel aralığı, parlaklığı, modül yapısı, birleştirilme şekilleri sarsıntı ve hareketli uygulamalara göre ayarlanmıştır.

Matrisled

WS

Casper

Canovate Elektronik, 50 yıl önce inovatif ruhuyla kurulan “VERİ MERKEZİ” ve uçtan uca “FİBER OPTİK” çözümleri olmak üzere iki ana ürün kategorisinde kalite, teknoloji ve ürün portföyü açısından en iyi 10 global şirketten biridir. Canovate, 30.000 metrekarelik kapalı alanda imal ediyor. Canovate, üretiminin %60’ını 72 ülkeye ihraç eden 7 ofisi (Amerika, Yunanistan, Suudi Arabistan, Dubai, Fas, Filipinler) ile alanında lider şirketlerden biridir.

Gelişmekte olan dünyada “Bilgi” şu anda en değerli varlıktır. Can Gür, Canovate Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve önümüzdeki dönemde vizyonunu şöyle açıklıyor: “2001-2016 yıllarındaki 15 yılda Ar-Ge kaynaklarının Ar-Ge için 20 milyon doların üzerinde yatırım yaptık, Ar-Ge ile her yıl ortalama 1,5 milyon ABD dolarına ulaştı ve kaliteden ödün vermeksizin gelecekte istikrarlı bir büyümeyi hedefliyoruz.”

Canovate

Lande

Ecolan

Mackie

Denox

Tecnare Sound System

Decon